Elektrotehnički fakultet Univerziteta u Istočnom Sarajevu upriličiće svečanu promociju diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike u petak, 26. juna.
Na svečanosti će biti promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike.
Svečana promocija će se održati u amfiteatru „Prof. dr Veljko Vuletić“ sa početkom u 12.00 časova.