У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике

23.06.2026. 09:11
0
ИЗВОР: katera.news

Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву уприличиће свечану промоцију дипломираних инжењера и мастера електротехнике у петак, 26. јуна.

На свечаности ће бити промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике.

Свечана промоција ће се одржати у амфитеатру „Проф. др Вељко Вулетић“ са почетком у 12.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Мастиловић: Пет милиона за реконструкцију зграде три факултета Универзитета у Источном Сарајеву Мастиловић: Пет милиона за реконструкцију зграде три факултета Универзитета у Источном Сар...
На Електротехничком факултету ученици кроз филм оживјели лик и дјело Николе Тесле и Милеве Марић Ајнштајн На Електротехничком факултету ученици кроз филм оживјели лик и дјело Николе Тесле и Милеве...
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    19h 5m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    1h 8m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    18h 51m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    15h 20m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    17h 28m
    0