U Sarajevu uhapšena tri maloljetnika zbog sumnje u nasilničko ponašanje

30.03.2025. 11:43
5
IZVOR: srna.rs

Policija je uhapsila tri maloljetna lica iz Sarajeva zbog sumnje da su počinila krivično djelo nasilničko ponašanje, saopšteno je iz kantonalnog Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/.

O jučerašnjem hapšenju obaviješten je dežurni tužilac, nakon čega su maloljetna lica predata u nadležnost Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo.

U toku proteklog dana službenici policije MUP-a Kantona Sarajevo preduzimajući redovne mjere kontrole saobraćaja podnijeli su jedan zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, uručili su 224 prekršajna naloga, a za lakše prekršaje upozorili 10 vozača.

Iz saobraćaja je isključeno pet vozača zbog upravljanja motornim vozilom pod dejstvom alkohola i četiri lica prije sticanja prava na upravljanje motornim vozilom.

Komentari 5
  • Generic placeholder image
    Realista 31.03.2025. 14:46
    Re Boba...pa i ne mogu vam vjerovati da ste grad držali u opsati 1425 dana,bacili desetine hiljada granata,ubili 12 hiljada sarajlija,ranili 59 hiljada,uništili čitava naselja...
  • Generic placeholder image
    Boba 30.03.2025. 15:06
    Ovi Srbijanci nama iz Rs nikad nece vjerovati kroz sta smo mi sve prosli s njima iz Federacije.Nisu svjesni da nikada vise nece biti ljubavi s njima.Nije mi jasno da roditelji uopste salju djecu dole.Valjda bi logicno bilo da dodju u Rs,pa neka nas smatraju selom.Bolje doci u selo,nego gledati kad ce ti neko razbiti glavu.Cim progovore ekavicom u Sarajevu svi ih gledaju poprijeko.Vjerujte da vam se uopste ne raduju kad dodjete ,bez obzira koliko cete potrositi novca
  • Generic placeholder image
    DeSa 30.03.2025. 13:10
    Kod kona ili su maloljetni, mentalno zaostali ili narkomani - al da pri cista j svijesti i zdravoj pameti to urade... Maaa kaaakvi... Nema vecih licemjera od njih...
  • Generic placeholder image
    Umjetnik 30.03.2025. 13:07
    Do nas je. Jednom u deset godina se desi neki sitni ispad u multikulturalnom Sarajevu, a mi zlobnici odmah neopravdano pomislimo da je to akt iz mržnje prema Srbima.
  • Generic placeholder image
    Skijaš 30.03.2025. 12:10
    Ma tačno sam znao da su se dječica zaigrala i malo posvađala jer Novosađani nisu navikli na njihova pravila u klikerima.
    A onomad crkvu oskrnavio i gume bušio neki mentalno oboljeli.
    Znamo mi da merhametli dobri bošnjani ne bi Srbinu ništa loše učinili. Ma kakvi.
Povezane vijesti
Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23 Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23
Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    4h 8m
    11
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    22h 29m
    0
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    4h 5m
    15
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    19h 47m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    22h 52m
    0