U Sokocu održana priredba „Biserno srce“ za mame i njihov dan

10.03.2020. 09:18
0
IZVOR: Srna

Djeca iz tri uzrasne grupe sokolačkog vrtića sinoć su, uz pomoć vaspitačica, organizovala centralnu osmomartovsku priredbu pod nazivom "Biserno srce".

Direktor vrtića Biljana Kosorić rekla je da su djeca u Duhovnom centru "Romanijske Lazarice" pjevala, plesala, recitovala i pripremila mini-program očuvanja folklorne tradicije ovog kraja.

Ona je navela da ova predškolska ustanova već drugu godinu obilježava 8. mart centralnom priredbom.

- Žene su hrabre, čvrste, stamene i temelj su svakog društva i porodice - istakla je Kosorićeva.

Načelnik opštine Sokolac Milovan Bjelica pozdravio je prisutne na ovoj svečanosti i naglasio da na sve načine podržava rad vrtića i organizovanje ovog programa posvećenog ženi - temelju porodice.

U sokolačkoj Ustanovi za predškolsko vaspitanje i obrazovanje boravi 150 djece, u pet grupa. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Humanost na djelu: Za djecu Mitrića prikupljeno više od pola miliona KM Humanost na djelu: Za djecu Mitrića prikupljeno više od pola miliona KM
Počela primjena zabrane društvenih mreža za mlađe od 16 godina u Indoneziji Počela primjena zabrane društvenih mreža za mlađe od 16 godina u Indoneziji
Još jedna evropska zemlja zabranjuje djeci društvene mreže Još jedna evropska zemlja zabranjuje djeci društvene mreže
Najčitanije
  • Urađen idejni projekat saobraćajnog rješenja raskrsnice Kula
    11h 0m
    0
  • Navršilo se 108 godina od smrti Gavrila Principa
    19h 13m
    0
  • Istočna Ilidža: Novčana podrška maturantima za matursko veče
    13h 36m
    0
  • Novčana pordška maturantima za matursko veče i iz Opštine Istočno Novo Sarajevo
    13h 14m
    0
  • Neradni dani u Srpskoj 1, 2. i 9. maj
    17h 47m
    0