U Srpskoj rođeno 11 beba

07.04.2024. 09:14
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 11 beba, šest djevojčica i pet dječaka.

Najviše beba rođeno je u Zvorniku - četiri, potom u Banjaluci i Bijeljini po dvije, te u Doboju, Trebinju i Nevesinju po jedna, rečeno je Srni u porodilištima u ovim lokalnim zajednicama.

U Zvorniku su rođene tri djevojčice i dječak, u Banjaluci dva dječaka, Bijeljini djevojčica i dječak, u Doboju dječak, a u Trebinju i Nevesinju po jedna djevojčica.

U porodilištima u Prijedoru, Gradišci, Foči i Istočnom Sarajevu u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Koliko će koštati kilogram malina? Koliko će koštati kilogram malina?
Lista fakulteta sa najvećom zaradom počinje i završava u Travniku Lista fakulteta sa najvećom zaradom počinje i završava u Travniku
Pljušte kazne zbog pojasa i telefona Pljušte kazne zbog pojasa i telefona
Najčitanije
  • Ko je bio Rolan Garos? Teniski reket spasao čovjeka po kome turnir nosi ime, iako nije bio teniser
    5h 13m
    1
  • Pljušte kazne zbog pojasa i telefona
    3h 7m
    0
  • Banana split tart
    5h 7m
    0
  • SDS Istočna Ilidža: Šešlija – poslušnik koji samo klima glavom na Dodikov (ne)rad, nebitno koliko je to pogubno za Srpsku
    7h 48m
    0
  • Sokočanin Saša Kezunović sutra će ugostiti 100 djece iz Novog Brda i Leposavića
    10h 24m
    2