U toku obnova Crkve Svetog proroka Ilije u Busovači

14.12.2024. 20:05
2
IZVOR: katera.news

U toku je obnova Crkve Svetog proroka Ilije u Busovači.

Do sada su izvedenih radova na sanaciji krova, razvedena je nova elektro-instalacija, postavljena je nova PVC stolarija, keramičarski radovi, izvršena je nabavka i montaža toplotne jedinice i izvedeni su molersko -farbarski radovi, naveli su iz Srpske pravoslavne crkvene opštine u Kaknju.

Nakon skidanja lamperije, gletovanja i drugih radova izvršeno je krečenje plafona i zidova. Na zidove je nanešen dekorativni završni premaz, a ikonostas, pjevnica, ulazna vrata i druge drvene površine su lakirane . 

Za pomenute izvedene nabavke, radove i angažovanje utrošeno je ukupno 44.588,00 KM.

- Ovim plaćanjima smo iscrpili sva raspoloživa sredstva, predstojeći radovi će obuhvatiti fasaderske, drenažne i druge projektom predviđene radove. Radovi će biti izvedeni nakon što osiguramo neophodna novčana sredstva, naveli su iz Srpske pravoslavne crkvene opštine u Kaknju.

Priloge za obnovu crkve u Busovači možete uplatiti na ime SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVENA OPŠTINA U BUSOVAČI, broj računa 338 590 220 593 8663, otvoren u Unikredit banci.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    bvict 06.06.2025. 17:00
    where to buy clomid tablets clomiphene bula homem how can i get generic clomid without dr prescription can i purchase cheap clomid for sale buying generic clomid cost clomid for sale how to get cheap clomid without dr prescription
  • Generic placeholder image
    7w5dj 05.06.2025. 09:23
    clomid without dr prescription can i buy cheap clomiphene without prescription can i buy generic clomiphene price can i order clomid pills clomiphene medication order generic clomiphene pills where to buy cheap clomiphene without dr prescription
Povezane vijesti
Prvo višestruke povrede i ubistvo, a sada iz tužilaštva tvrde da je Srpkinja preminula od povreda usljed pada Prvo višestruke povrede i ubistvo, a sada iz tužilaštva tvrde da je Srpkinja preminula od p...
Galijašević: Ubistvo srpske povratnice rezultat vjerske mržnje Galijašević: Ubistvo srpske povratnice rezultat vjerske mržnje
Srpskih sela oko Kladnja nema, sada smetaju i groblja Srpskih sela oko Kladnja nema, sada smetaju i groblja
Najčitanije
  • Lice aktiviralo eksplozivnu napravu u Sokocu
    9h 6m
    0
  • Teška nesreća u BiH: Jedno poginulo, dvoje u bolnici
    22h 11m
    0
  • Sestre po oružju - kako su Milunka Savić i Flora Sands zajedno ratovale
    8h 30m
    0
  • Stiže vrhunac toplotnog talasa u Srpskoj
    21h 16m
    0
  • U Rogatici otuđen određen iznos novca
    9h 2m
    0