Učenica preminula ispred škole

25.10.2022. 17:21
0
IZVOR: glassrpske.com

Djevojčici M. M. (14), učenici osmog razreda, danas je iznenada pozlilo ispred Osnovne škole “Despot Stefan Lazarević” u beogradskom naselju Zvezdara, a iako je Hitna pomoć ubrzo došla, djevojčica je preminula, prenose mediji u Srbiji.

Na žalost, Hitna pomoć je mogla samo da konstatuje smrt.

Do tragedije je došlo nešto prije 15 časova, a djevojčica navodno nije imala zdravstvene probleme.

Na snimcima sigurnosnih kamera se vidi kako sa dvije-tri drugarice kreće ka školskoj zgradi, iznenada se tetura nekoliko sekundi i pada.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Pešić odredio konačan spisak za Evropsko prvenstvo Pešić odredio konačan spisak za Evropsko prvenstvo
Dvogodišnja djevojčica pala sa terase Dvogodišnja djevojčica pala sa terase
U Rudom počinje da se gradi magistralni put koji će povezati Republiku Srpsku i Srbiju U Rudom počinje da se gradi magistralni put koji će povezati Republiku Srpsku i Srbiju
Najčitanije
  • Teatar u sarajevskih Srba
    9h 3m
    58
  • U Vlasenici osam stanova u požaru, na terenu i demineri
    4h 20m
    0
  • Zgrada u Vlasenici u plamenu (VIDEO)
    5h 25m
    0
  • Prvi veliki kviz na otvorenom u Palama okupio 35 ekipa
    9h 36m
    0
  • Božović: Srpska je na prekretnici, nije vrijeme za populističke priče kojima se bavi Dodik, nego za državničku politiku
    7h 43m
    0