Učenici Osnovne škole „Pale“ osvojili zapažene rezultate na Regionalnom takmičenju iz fizike

23.04.2024. 12:44
1

Učenici JU Osnovne škole „Pale“ osvojili su zapažene rezultate na Regionalnom takmičenju iz fizike koje je održano proteklog vikenda u JU Osnovnoj školi „Sveti Sava“ u Istočnom Novom Sarajevu.

U kategoriji VII razreda prvo mjesto je osvojila Sara Jovanović.

Kako su naveli iz ove škole, talentovana Sara je i regionalni prvak iz matematike.

U kategoriji VIII razreda drugo mjesto je osvojila Tamara Radović i plasirala se na republičko takmičenje koje će se održati u maju.

Učenike je za rad spremala nastavnica fizike Vinka Vuković.