Učenici sa Vučije Luke pripremali kolačiće za novogodišnji bazar

24.12.2019. 19:25
0
IZVOR: Opština Istočni Stari Grad

U okviru redovnih aktivnosti pred kraj prvog polugodišta, a u susret praznicima u Područnom odjeljenju “Vučija Luka" organizovana je radionica "Pečenje novogodišnjih kolačića" u saradnji sa roditeljima i lokalnom zajednicom.

Slika

Mališani su pravili kolačiće koji će biti izloženi na novogodišnjem bazaru koji će se održati 28. decembra u periodu od 12.00 do 15.00 časova na Trebeviću.

Posjetioci će moći kupiti proizvode koje su kreativni đaci pripremali povodom novogodišnjih praznika.

Radionici su prisustvovali direktor i pedagoška služba, kao i predstavnici Opštine Istočni Stari Grad.

Komentari 0
Povezane vijesti
Oko 7.000 gostiju i 90 ekipa na "Jagnjijadi" na Vučijoj Luci Oko 7.000 gostiju i 90 ekipa na "Jagnjijadi" na Vučijoj Luci
Posljednjeg junskog dana tradicionalna „Jagnjijada“ na Vučijoj Luci Posljednjeg junskog dana tradicionalna „Jagnjijada“ na Vučijoj Luci
Vrijedne Romaninke prave najljepše praznične ukrase Vrijedne Romaninke prave najljepše praznične ukrase
Najčitanije
  • Rogatičanin Nebojša Erić od drveta stvara što očima vidi
    16h 0m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Apel za potrošače
    17h 18m
    2
  • Ugašena četiri požara, izgorio pomoćni objekat u Baltićima u Sokocu
    18h 54m
    0
  • Kalinovačka olimpijada "Gvozno-Moba-Ozon 2025"
    17h 54m
    0
  • Milan Kadlec porazio protivnika iz Crne Gore
    19h 5m
    0