Uhapšen jedan od osumnjičenih u predmetu "Tunel"

24.09.2023. 13:50
0
IZVOR: Tanjug

Podgorička policija uhapsila je P. M. (31) iz Podgorice zbog sumnje da je dio grupe iz predmeta formiranog povodom kopanja tunela do depoa Višeg suda.

Njemu se na teret stavljaju krivična djela kriminalno udruživanje, teška krađa i sprečavanje dokazivanja putem pomaganja.

- On će uz krivičnu prijavu u zakonskom roku biti priveden nadležnom tužiocu na dalje postupanje - saopšteno je iz Uprave policije.

Kako pišu "Vijesti", P.M. je povratnik u izvršenju krivičnih djela.

Komentari 0
Povezane vijesti
Crna Gora: Na pomolu kazne vojniku zbog pjesme o generalu Mihailoviću Crna Gora: Na pomolu kazne vojniku zbog pjesme o generalu Mihailoviću
Podignuta optužnica protiv Ace Đukanovića Podignuta optužnica protiv Ace Đukanovića
Aco Đukanović ne može na slobodu ni za kauciju od pet miliona evra Aco Đukanović ne može na slobodu ni za kauciju od pet miliona evra
Najčitanije
  • Najavljeni prekidi električne energije
    13h 20m
    0
  • Šehovac: Formiranje Vojske Republike Srpske bilo presudno za odbranu srpskog naroda i stvaranje Srpske
    15h 2m
    0
  • U čast Srećka Forcana odigran memorijalni košarkaški turnir u Rogatici
    14h 26m
    0
  • Šmit potvrdio njemačkim dnevnim novinama da podnosi ostavku
    4h 54m
    1
  • Sutra istorijski čas za paljanske osnovce na "Novom Zejtinliku" na Sokocu
    10h 44m
    0