Uhapšen Sokočanin zbog teške krađe

19.07.2024. 10:23
2
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Sokolac lišili su slobode lice S.E. iz Sokoca, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo „Teška krađa“.

- Lice S.E. se sumnjiči da je dana 16.7.2024. godine iz porodične kuće, u mjestu Baltići, opština Sokolac otuđio novac u iznosu od 3.500 evra i 2.000 KM. Lice je kriminalistički obrađeno i isti je predao otuđeni novac u iznosu od 2.400 evra - saopšteno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.

Nakon dokumentovanja predmeta Okružnom javnom tužilaštvu Istočno Sarajevo protiv navedenog biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Ccc 19.07.2024. 21:29
    Vidio od punice
  • Generic placeholder image
    Ja 19.07.2024. 11:34
    Ko je taj?
Povezane vijesti
Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u hramovima u Istočnom Sarajevu i Sarajevu Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u hramovima u Istočnom Sarajevu i Sarajevu
Dr Anđela Ristović novi specijalista oftalmologije Bolnice „Srbija“ Dr Anđela Ristović novi specijalista oftalmologije Bolnice „Srbija“
Sokolac: Sutra inkluzivna radionica za djecu Sokolac: Sutra inkluzivna radionica za djecu
Najčitanije
  • Major Lister sa Košara - priča o psu koji je čuvao srpsku vojsku
    13h 19m
    0
  • Godišnjica rođenja neponovljivog Mome Kapora
    13h 18m
    3
  • Momo Kapor: Posle ljubavi
    13h 24m
    3
  • Dr Anđela Ristović novi specijalista oftalmologije Bolnice „Srbija“
    11h 13m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Potpisani ugovori za banjsko liječenje penzionera
    9h 0m
    2