Uhapšen zbog fizičkog napada i prijetnji po život

24.01.2024. 13:48
0
IZVOR: srna.rs

Muškarac čiji su inicijali A.S. iz Milića uhapšen je zbog sumnje da je fizički napao oštećeno lice kome je upućivao prijetnje po život, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

Slučaj je Policijskoj stanici Milići prijavljen juče, a A.S. je uhapšen istog dana oko 18.30 časova.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu, Područna kancelarija Vlasenica koji je naložio preduzimanje mjera na dokumentovanju krivičnih djela ugrožavanje bezbjednosti i tjelesna povreda i dostavljanje izvještaja A.S.

Komentari 0
Povezane vijesti
Uhapšena majka osumnjičena da je bebu ostavila kod kontejnera Uhapšena majka osumnjičena da je bebu ostavila kod kontejnera
Zaplijenjeno oko 80 kilograma droge Zaplijenjeno oko 80 kilograma droge
Velika policijska akcija u Republici Srpskoj - više uhapšenih Velika policijska akcija u Republici Srpskoj - više uhapšenih
Najčitanije
  • Pogledajte kako je izgledao život u Sarajevu 1920. godine (VIDEO)
    23h 27m
    17
  • Javno preduzeće „Uslužni servis“ Istočna Ilidža zapošljava
    6h 23m
    2
  • Na današnji dan život izgubio legendarni Dragan Mance
    7h 52m
    2
  • Rogatica: Vanbračnu suprugu gurnuo niz stepenice, predložen pritvor
    6h 40m
    0
  • Podsjećanje na istoriju manastira u Knežini (VIDEO)
    7h 51m
    0