Uhapšen zbog krađe zlata i dukata vrijednih 100.000 KM

07.11.2023. 15:40
0
IZVOR: srna.rs

Pripadnici Policijske stanice Prnjavor identifikovali su i izvršili kriminalističku obradu lica iz Gradačca čiji su inicijali M.B. zbog sumnje da je ukralo predmete od zlata vrijedne oko 100.000 KM, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

Ovo lice osumnjičeno je da je u subotu, 4. novembra, iz porodične kuće u Prnjavoru ukralo investiciono zlato, zlatne poluge i dukate ukupne vrijednosti oko 100.000 KM.

Tokom kriminalističke obrade M.B. i izvršenih pretresa pronađeni su ukradeni, kao i drugi predmeti koji se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnog djela.

Nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta, ovo lice će uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu teška krađa biti predato u nadležnost Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, navodi se u saopštenju.

Pripadnici prnjavorske policije identifikovali su ovo lice u saradnji sa Sektorom krim-policije Policijske uprave Banjaluka, Upravom krim-policije Ministarstva unutrašnjih poslova i Policijskom stanicom Gradačac.

Komentari 0
Povezane vijesti
Istočna Ilidža: Žena uhvaćena u krađi Istočna Ilidža: Žena uhvaćena u krađi
U toku opsežna potraga za ubicom iz Kalesije U toku opsežna potraga za ubicom iz Kalesije
Opljačkana porodična kuća u Istočnoj Ilidži Opljačkana porodična kuća u Istočnoj Ilidži
Najčitanije
  • SIPA u Istočnom Sarajevu uhapsila lice s potjernice
    15h 48m
    1
  • Major Lister sa Košara - priča o psu koji je čuvao srpsku vojsku
    6h 30m
    0
  • Obavještenje o novom sistemu očitanja vodomjera i ispostavljanja računa
    13h 5m
    4
  • Godišnjica rođenja neponovljivog Mome Kapora
    16h 38m
    1
  • Potpisan Ugovor o izvođenju radova na rekonstrukciji mreže i izvorišta „Matića vrelo“
    11h 39m
    2