Uhapšeni Crnogorci sprovedeni u Službu za poslove sa strancima

11.02.2021. 18:15
0
IZVOR: SRNA

Tri državljanina Crne Gore koja su uhapšena na Jahorini predata su danas Službi za poslove sa strancima BiH, potvrdila je Srni portparol Policijske uprave Istočno Sarajevo Vesna Stokanović.

Stokanovićeva je rekla da su lica čiji su inicijali M.K, F.R. i B.S. iz policijske stanice sprovedena u Službu za poslove sa strancima, te da još nije poznato da li će i kada biti isporučena Crnoj Gori.

- O tome će se odlučivati u Službi za poslove sa strancima - navela je Stokanovićeva.

Ova tri lica uhapšena su sinoć zbog sumnje da se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnih djela neovlaštena proizvodnja i promet droge, te nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija.

Prema navodima medija, uhapšeni su Milan Kršić iz Crne Gore, koji je član kriminalne organizacije, i njegova dva tjelohranitelja.

Za Kršićem je aktivirana međunarodna potjernica zbog više krivičnih djela.

Komentari 0
Povezane vijesti
Jahorina: Dijete povrijeđeno na polaznoj stanici šestosjeda stabilno Jahorina: Dijete povrijeđeno na polaznoj stanici šestosjeda stabilno
U Velikoj Britaniji svaki mjesec hapse hiljadu pedofila U Velikoj Britaniji svaki mjesec hapse hiljadu pedofila
Istočno Sarajevo: Rad na rasvjetljavanju eksplozije u ugostiteljskom objektu Istočno Sarajevo: Rad na rasvjetljavanju eksplozije u ugostiteljskom objektu
Najčitanije
  • Možda niste znali o Nevesinju
    8h 8m
    41
  • Kako su Srbi ostavili veliki trag u istoriji Rusije
    7h 11m
    3
  • Na današnji dan umro Stefan Nemanja - osnivač dinastije Nemanjića
    17h 4m
    0
  • Priča o Jevti - ratniku koji je na plećima iznio brdski top preko Albanije
    17h 9m
    0
  • Na današnji dan počeo Toplički ustanak
    17h 2m
    0