Uhapšeni državljani Crne Gore, u toku kriminalistička obrada

01.02.2020. 09:56
0
IZVOR: Srna

Kriminalistička obrada nad dvojicom državljana Crne Gore, koji su uhapšeni u Bileći nakon što je kod njih pronađeno 600 grama kokaina, još je u toku, a tokom dana biće predati u nadležnost Tužilaštva BiH, rekao je Srni portparol Agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA) Luka Miladinović.

– Oni se trenutno nalaze u pritvorskoj jedinici policije u Istočnom Sarajevu, koje mi koristimo, a nakon kriminalističke obrade u popodnevnim časovima biće predati u nadležnost Tužilaštva BiH – precizirao je Miladinović.

On je rekao da će pripadnici Sipe danas nastaviti detaljan pretres vozila u kojem je otkrivena droga.

SIPA je sinoć u Bileći uhapsila dvije osobe osumnjičene za krivično djelo organizovani kriminal u vezi sa krivičnim djelom neovlašteni promet droge.

Hapšenje je obavljeno na osnovu naredbi Tužilaštva i Suda BiH.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Sveštenik Gojko Perović dobio na sudu Crnu Goru Sveštenik Gojko Perović dobio na sudu Crnu Goru
Uhapšena djevojka osumnjičena da je nožem usmrtila majku! Uhapšena djevojka osumnjičena da je nožem usmrtila majku!
Građani probili kordon policije u dvorištu Miličevića (VIDEO) Građani probili kordon policije u dvorištu Miličevića (VIDEO)
Najčitanije
  • Poznat identitet ubijene srpske povratnice
    18h 52m
    6
  • Godišnjica rođenja Petra Kočića
    21h 20m
    0
  • Prvo višestruke povrede i ubistvo, a sada iz tužilaštva tvrde da je Srpkinja preminula od povreda usljed pada
    13h 12m
    1
  • Preminuo poznati hirurg Emir Solaković
    18h 48m
    0
  • Izdato upozorenje za cijelu BiH, ali ne zbog vrućine
    21h 34m
    0