Uhapšeno lice iz Istočne Ilidže

30.11.2021. 11:01
IZVOR: Katera

Policijski službenici Policijske stanice Istočno Novo Sarajevo lišili su slobode lica inicijala D.B. iz Istočne Ilidže, zbog osnova sumnje da je počinio krivično djelo „Prinuda“.

Lice se sumnjiči da je dana 29. 11. 2021. godine oko 10.50 časova u ugostiteljskom objektu u Spasovdanskoj ulici prijetio upotrebom gasnog pištolja vlasniku objekta, tražeći novac za platu drugog lica, koje je u prethodnom periodu bilo zaposleno u navedenom objektu.

Od lica lišenog slobode oduzet je gasni pištolj i pet komada metaka.

O svemu obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo.

Nakon dokumentovanja predmeta protiv navedenih lica nadležnom tužilaštvu biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari za ovu vijest su isključeni.
Povezane vijesti
"Marš odbrane" na Ilinjaču 21. jula "Marš odbrane" na Ilinjaču 21. jula
Program manifestacije „4. avgust – da se ne zaboravi“ Program manifestacije „4. avgust – da se ne zaboravi“
„Dan srednjovjekovnih vitezova“ 8. avgusta na Tvrdimićima „Dan srednjovjekovnih vitezova“ 8. avgusta na Tvrdimićima
Najčitanije
  • Sjećanje na Mateju Radovića ne blijedi
    41m
    3
  • Petar Bojović - slavljen i ponižen
    4h 35m
    15
  • Dvostruko ubistvo u Sarajevu
    8h 30m
    1
  • Republika Srpska - Neosporivo ime
    3h 45m
    6
  • Pale: U nedjelju zajedničko gledanje finala Svjetskog prvenstva u fudbalu u Olimpijskom parku
    7h 0m
    3