Uspješan početak nove sezone za takmičare "Slavije"

02.03.2020. 16:14
0
IZVOR: Katera

Takmičari Džiu-džicu kluba „Slavija“ osvojili su devet medalja na 7. Međunarodnom turniru „Dani Mimoze“, održanom u Herceg Novom.

Zlatne medalje osvojili su Lazar Kenjić, Mateja Sikima i Danica Macan.

Osvajači srebrnih medalja su Slaven Lužajić, Veljko Kvrgić i Milan Mandić, dok su bronzane medalje osvojili Uroš Bojanić, Nataša Baljak i Iris Gojmerac.

Na turniru je učestvovalo 250 takmičara iz šest država, a takmičare „Slavije“ predvodili su Božo Bobić i Danijel Blažić, koji je imao i ulogu sudije.

Takmičare narednog vikenda očekuje kvalitetno takmičenje – evropski kup u Mariboru, na kojem će se održati i finale Jadrane džiu-džicu lige.