Uspješno sprovedena kampanja "Bezbjedna vožnja u zimskim uslovima 2024" u Rogatici

12.11.2024. 21:40
0
IZVOR: katera.news

Auto-moto savez Republike Srpske, u saradnji sa Ministarstvom saobraćaja i veza, Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Spske i društveno odgovornom kompanijom "Optima", od 1. do 15. novembra vrši besplatnu provjeru tehničke ispravnosti motornih vozila u više gradova Republike Srpske.

Jedna od takvih akcija danas je sprovedena i u Rogatici.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

Od 13 do 15 časova na kontrolnom punktu kod Nestro pumpe vozači su mogli da provjere ispravnost svojih četvorotočkaša. Vršena je provjera signalizacije na vozilu, punjenja akumulatora, dubine šare pneumatika, kočione i rashladne tečnosti, kao i tečnosti za pranje vjetrobrana i brisača.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

Iz Auto-moto društva Rogatica ocijenili su današnju akciju uspješnom, te naveli da većina vozača spremno dočekuje zimu. Takođe, naglašavaju da svi koji nisu imali priliku kontrolisati vozilo u današnjoj akciji, to mogu učiniti do kraja mjeseca na tehničkom pregledu Auto-moto društva Rogatica u Pionirskoj ulici.

Komentari 0
Povezane vijesti
Rogatica: U četvrtak promocija knjige o bolnici Glavnog štaba VRS Rogatica: U četvrtak promocija knjige o bolnici Glavnog štaba VRS
Na regionalnom sajmu u Rogatici više od 200 izlagača Na regionalnom sajmu u Rogatici više od 200 izlagača
Rogatica: U nedjelju Regionalna poljoprivredna izložba i sajam Rogatica: U nedjelju Regionalna poljoprivredna izložba i sajam
Najčitanije
  • Ratna staza Zekovića s Romanije
    1h 44m
    2
  • Predložen pritvor za muškarca koji je prijetio majci u Istočnom Novom Sarajevu
    23h 5m
    3
  • Teška saobraćajna nesreća na Vracima, poginula djevojka
    1h 58m
    0
  • Sveti Petar Dabrobosanski – zaštitnik grada Istočno Sarajevo
    19m
    1
  • „CITY MOBIL“ : Oglas za posao
    23h 20m
    0