Uspješno sprovedena kampanja "Bezbjedna vožnja u zimskim uslovima 2024" u Rogatici

12.11.2024. 21:40
0
IZVOR: katera.news

Auto-moto savez Republike Srpske, u saradnji sa Ministarstvom saobraćaja i veza, Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Spske i društveno odgovornom kompanijom "Optima", od 1. do 15. novembra vrši besplatnu provjeru tehničke ispravnosti motornih vozila u više gradova Republike Srpske.

Jedna od takvih akcija danas je sprovedena i u Rogatici.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

Od 13 do 15 časova na kontrolnom punktu kod Nestro pumpe vozači su mogli da provjere ispravnost svojih četvorotočkaša. Vršena je provjera signalizacije na vozilu, punjenja akumulatora, dubine šare pneumatika, kočione i rashladne tečnosti, kao i tečnosti za pranje vjetrobrana i brisača.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

Iz Auto-moto društva Rogatica ocijenili su današnju akciju uspješnom, te naveli da većina vozača spremno dočekuje zimu. Takođe, naglašavaju da svi koji nisu imali priliku kontrolisati vozilo u današnjoj akciji, to mogu učiniti do kraja mjeseca na tehničkom pregledu Auto-moto društva Rogatica u Pionirskoj ulici.

Komentari 0
Povezane vijesti
U petak počinje nova sezona kupanja na gradskom bazenu u Rogatici U petak počinje nova sezona kupanja na gradskom bazenu u Rogatici
Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
Firma iz Rogatice oštećena za 1.450 KM zbog zloupotrebe računara Firma iz Rogatice oštećena za 1.450 KM zbog zloupotrebe računara
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    14h 26m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    12h 37m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    5h 4m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    16h 9m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    17h 23m
    0