Uspješno sprovedena kampanja "Bezbjedna vožnja u zimskim uslovima 2024" u Rogatici

12.11.2024. 21:40
0
IZVOR: katera.news

Auto-moto savez Republike Srpske, u saradnji sa Ministarstvom saobraćaja i veza, Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Spske i društveno odgovornom kompanijom "Optima", od 1. do 15. novembra vrši besplatnu provjeru tehničke ispravnosti motornih vozila u više gradova Republike Srpske.

Jedna od takvih akcija danas je sprovedena i u Rogatici.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

Od 13 do 15 časova na kontrolnom punktu kod Nestro pumpe vozači su mogli da provjere ispravnost svojih četvorotočkaša. Vršena je provjera signalizacije na vozilu, punjenja akumulatora, dubine šare pneumatika, kočione i rashladne tečnosti, kao i tečnosti za pranje vjetrobrana i brisača.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

Iz Auto-moto društva Rogatica ocijenili su današnju akciju uspješnom, te naveli da većina vozača spremno dočekuje zimu. Takođe, naglašavaju da svi koji nisu imali priliku kontrolisati vozilo u današnjoj akciji, to mogu učiniti do kraja mjeseca na tehničkom pregledu Auto-moto društva Rogatica u Pionirskoj ulici.

Komentari 0
Povezane vijesti
MTB tura na Borikama 27. juna MTB tura na Borikama 27. juna
Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu
Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    5h 54m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    5h 40m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    7h 1m
    0
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    9h 22m
    0
  • Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu
    10h 3m
    0