Veliki humanitarni koncert za Miloša u Istočnom Sarajevu

06.03.2023. 12:04
0
IZVOR: katera.news

Opštinaska organizacija Crvenog krsta Istočna Ilidža organizuje još jednu humanitarnu akciju za našeg sugrađanina Miloša Božovića.

Veliki humanitarni koncert, na kojem će učestvovati Miljan Miljanić i Goci bend, biće održan 12. aprila u 19.00 časova u dvorani „Slavija“ u Istočnom Sarajevu.

Cijena ulaznice je 10 KM, a sav novac od prodaje karata biće namijenjen za Miloševo liječenje.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Istočnom Sarajevu počeo međunarodni košarkaški turnir „Festival košarke i prijateljstva“ U Istočnom Sarajevu počeo međunarodni košarkaški turnir „Festival košarke i prijateljstva“
Vukadin: Jak vjetar i nepristupačan teren otežavaju gašenje požara na Trebeviću Vukadin: Jak vjetar i nepristupačan teren otežavaju gašenje požara na Trebeviću
Sutra u Istočnom Sarajevu počinje ,,Festival košarke i prijateljstva” Sutra u Istočnom Sarajevu počinje ,,Festival košarke i prijateljstva”
Najčitanije
  • Sveti vladika Nikolaj roditeljima: Blagodarite Bogu koji vam je dao decu
    4h 52m
    0
  • Navršava se 31 godina od NATO udara na Srpsku
    14h 45m
    5
  • Kostrešević: Muškarac koji se dovodi u vezu sa pokušajem ubistva u Istočnom Novom Sarajevu trenutno u ekstradicionom pritvoru
    8h 48m
    0
  • Požar ispod tunela Čeljigovići, vatrogasci na terenu
    6h 27m
    4
  • Vukadin: Jak vjetar i nepristupačan teren otežavaju gašenje požara na Trebeviću
    5h 43m
    6