Vid Divljan prvi doplivao do Časnog krsta

19.01.2025. 13:26
0
IZVOR: srna.rs

Plivanje za Časni krst organizovano je danas u rijeci Željeznici u Trnovu, a prvi do krsta i ove godine doplivao je Vid Divljan.

Divljan je kao nagradu dobio krst i ikonu Presvete Bogorodice.

Ove godine za Časni krst na plivalištu "Kace" plivalo je 15 plivača, a za razliku od prethodne godine nije bilo prijavljenih djevojaka.

Manifestaciju je organizovala opština Trnovo u saradnji sa Crkvenom opštinom Trnovo i opštinskom Turističkom organizacijom.

  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: srna.rs 

Komentari 0
Povezane vijesti
Vlada Republike Srpske prihvatila zaduženje od 35,2 miliona evra Vlada Republike Srpske prihvatila zaduženje od 35,2 miliona evra
Utvrđena marža za životne namirnice i lijekove Utvrđena marža za životne namirnice i lijekove
Nema povrijeđenih u sudaru kamiona i automobila na putu Novo Goražde – Čajniče Nema povrijeđenih u sudaru kamiona i automobila na putu Novo Goražde – Čajniče
Najčitanije
  • Generacija ’87. ponovo na okupu – dvije decenije kasnije (FOTO)
    5h 28m
    0
  • Paljanin prevaren na društvenim mrežama za više od 20.000 KM
    3h 58m
    0
  • Dragoljub Jeličić, dječak heroj Velikog rata
    9h 57m
    4
  • U Istočnom Sarajevu predstavljena knjiga „Memoari: Hadžići u Odbrambeno-otadžbinskom ratu 1992–1995“
    21h 35m
    0
  • Olimpijsko srebro sa brda Gat
    3h 52m
    3