Vodosnabdijevanje u gradu uredno, osim u Gornjem Kotorcu
10.12.2020. 08:28
0
IZVOR: Katera
Iz KP „Vodovod i kanalizacija“ Istočno Sarajevo saopštavaju da je vodosnabdijevanje grada pitkom vodom uredno, osim u naselju Gornji Kotorac.
U pomenutom naselju stabilizacija u vodosnabdijevanju očekuje se iza 9:00 časova.
Komentari 0
Povezane vijesti
Saopštenje za javnost Nikoline ŠljivićSaopštenje za javnost Nikoline Šljivić
Saopštenje Udruženja gardista Prve gardijske motorizovane brigade Glavnog štaba Vojske Republike Srpske Saopštenje Udruženja gardista Prve gardijske motorizovane brigade Glavnog štaba Vojske Repu...
Saopštenje Sindikata zaposlenih u JPŠ „Šume Republike Srpske“ a.d. SokolacSaopštenje Sindikata zaposlenih u JPŠ „Šume Republike Srpske“ a.d. Sokolac
Najčitanije
Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
16h 38m
0
Danas „Konferencija beba“ u Palama
17h 55m
0
Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
18h 16m
0
Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije