Vodosnabdijevanje u gradu uredno, osim u Gornjem Kotorcu

10.12.2020. 08:28
0
IZVOR: Katera

Iz KP „Vodovod i kanalizacija“ Istočno Sarajevo saopštavaju da je vodosnabdijevanje grada pitkom vodom uredno, osim u naselju Gornji Kotorac.

U pomenutom naselju stabilizacija u vodosnabdijevanju očekuje se iza 9:00 časova.

Komentari 0
Povezane vijesti
Saopštenje za javnost Nikoline Šljivić Saopštenje za javnost Nikoline Šljivić
Saopštenje Udruženja gardista Prve gardijske motorizovane brigade Glavnog štaba Vojske Republike Srpske Saopštenje Udruženja gardista Prve gardijske motorizovane brigade Glavnog štaba Vojske Repu...
Saopštenje Sindikata zaposlenih u JPŠ „Šume Republike Srpske“ a.d. Sokolac Saopštenje Sindikata zaposlenih u JPŠ „Šume Republike Srpske“ a.d. Sokolac
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    16h 38m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    17h 55m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    18h 16m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    16h 0m
    0
  • Klanac - mjesto gdje je istorija ispisana žrtvom
    19h 27m
    0