Водоснабдијевање у граду уредно, осим у Горњем Которцу
10.12.2020. 08:28
0
ИЗВОР: Катера
Из КП „Водовод и канализација“ Источно Сарајево саопштавају да је водоснабдијевање града питком водом уредно, осим у насељу Горњи Которац.
У поменутом насељу стабилизација у водоснабдијевању очекује се иза 9:00 часова.
Коментари 0
Повезане вијести
Саопштење за јавност Николине ШљивићСаопштење за јавност Николине Шљивић
Саопштење Удружења гардиста Прве гардијске моторизоване бригаде Главног штаба Војске Републике Српске Саопштење Удружења гардиста Прве гардијске моторизоване бригаде Главног штаба Војске Репу...
Саопштење Синдиката запослених у ЈПШ „Шуме Републике Српске“ а.д. СоколацСаопштење Синдиката запослених у ЈПШ „Шуме Републике Српске“ а.д. Соколац
Најчитаније
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
15h 8m
0
Данас „Конференција беба“ у Палама
16h 25m
0
Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
16h 46m
0
Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије