Vitković i Lemez donijeli veliku pobjedu Famosu

13.03.2021. 20:00
0
IZVOR: Sportdc.net

Fudbaleri Famosa iz Vojkovića savladali su u 17. kolu drugoligaškog "Istoka" Vlasenicu na gostovanju 2:1 i tako povezali drugu uzastopnu pobjedu na startu proljećnog dijela sezone.

Poslije jako lošeg prvog poluvremena u kojem nije viđena gotovo niti jedna ozbiljnija šansa ni pred jednim golom Vlasenica prva dolazi do vodstva u drugom.

Igrala se 56. minuta kada je Slađan Stupar pogodio za vodstvo od 1:0. Famos se ipak nije predavao i stigao je do potpunog preokreta. Srđanu Vitkoviću su se osladili golovi glavom, a ovaj put to je uradio na asistenciju Vladana Minića.

Ponovo je Vitković, kao i u prošlom kolu, upisao gol i asistenciju. Ovaj put izveo je korner u 82. minuti, lopta je prošla sviju i došla do zimskog pojačanja, Mladena Lemeza, koji pogađa za potpuni preokret, a ispostaviće se i konačan rezultat.

VLASENICA - FAMOS 1:2 (0:0)