Витковић и Лемез донијели велику побједу Фамосу

13.03.2021. 20:00
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Фудбалери Фамоса из Војковића савладали су у 17. колу друголигашког "Истока" Власеницу на гостовању 2:1 и тако повезали другу узастопну побједу на старту прољећног дијела сезоне.

Послије јако лошег првог полувремена у којем није виђена готово нити једна озбиљнија шанса ни пред једним голом Власеница прва долази до водства у другом.

Играла се 56. минута када је Слађан Ступар погодио за водство од 1:0. Фамос се ипак није предавао и стигао је до потпуног преокрета. Срђану Витковићу су се осладили голови главом, а овај пут то је урадио на асистенцију Владана Минића.

Поново је Витковић, као и у прошлом колу, уписао гол и асистенцију. Овај пут извео је корнер у 82. минути, лопта је прошла свију и дошла до зимског појачања, Младена Лемеза, који погађа за потпуни преокрет, а испоставиће се и коначан резултат.

ВЛАСЕНИЦА - ФАМОС 1:2 (0:0)