Za ponos: Banjalučanka rodila četiri zdrava dječaka!

14.01.2024. 21:30
0
IZVOR: glassrpske.com

Banjalučanka je danas na svijet donijela četiri bebe, a njen porođaj obavljen je u Sloveniji, potvrđeno je "Nezavisnim novinama" .

Kako je potvrđeno, hrabra majka na svijet je danas donijela četiri dječaka, a sve bebe i majka su dobro.

"Budući da je situacija vrlo specifična i da je trudnoća ostvarena prirodnim putem, majka je trudnoću vodila u Ljubljani pod budnim okom tima ljekara. Na sreću sve je prošlo dobro i danas je porođena, a na svijet je donijela: Mateja, Marka, Luku i Jovana", rekao je sagovornik „Nezavisnih novina“.

Dodaje da je ovaj mladi bračni par, prije dolaska ove velike prinove imao jednog dječaka Konstantina, te sada će njihov dom krasiti ukupno pet dječaka.

"Danas je Sveti Vasilije Veliki i na ovaj predivan dan velika sreća došla je u porodicu, ali i u Banjaluku koja je dobila četvorke", dodaje sagovornik "Nezavisnih novina“.

Roditeljima čestitamo, a bebama želimo zdravlje, sreću i bezbrižno djetinjstvo.

Komentari 0
Povezane vijesti
Auto udario dječaka u Banjaluci Auto udario dječaka u Banjaluci
Banjalučanka osvojeni stan namijenila kćerkici Banjalučanka osvojeni stan namijenila kćerkici
Najčitanije
  • Posna štrudla sa džemom i čokoladom
    23h 11m
    0
  • Uhapšen policijski službenik
    13h 8m
    0
  • Na današnji dan Sarajevo oslobođeno od okupatora
    22h 37m
    26
  • Mladena Petrović: Društvena, ambiciozna i svestrana - Sa Pala do izbora za Mis BiH
    22h 36m
    2
  • Noć uoči Blagovijesti je posebna
    17h 58m
    5