Zabrana ulaska u Srbiju od sutra u 13.00 do ponedjeljka u 5.00 časova

03.04.2020. 17:45
0
IZVOR: SRNA

Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije obavijestilo je Graničnu policiju BiH da će od sutra u 13.00 časova do ponedjeljka, 6. aprila, u 5.00 časova na snazi biti zabrana prelaska granice na svim graničnim prelazima prema Srbiji za putnička vozila i pješake.

Zabrana prelaska granice, koja se ne odnosi na promet teretnih motornih vozila, stupa na snagu zbog uvođenja policijskog časa u Srbiji, saopšteno je iz Granične policije BiH.

Obavještenje je stiglo putem međunarodne saradnje na lokalnom nivou terenskim kancelarijama Istok i Sjeveroistok Granične policije BiH.

Komentari 0
Povezane vijesti
Grčka: Uskoro zabrana društvenih mreža mlađim od 15 godina Grčka: Uskoro zabrana društvenih mreža mlađim od 15 godina
Zastave Rusije i Bjelorusije zabranjene na Zimskim olimpijskim igrama u Italiji Zastave Rusije i Bjelorusije zabranjene na Zimskim olimpijskim igrama u Italiji
Srbija postaje evropski centar humanoidne robotike Srbija postaje evropski centar humanoidne robotike
Najčitanije
  • Šulić postao savjetnik direktora OC Jahorina
    9h 40m
    6
  • U januaru rođene 32 bebe u porodilištu Bolnice „Srbija“
    12h 53m
    0
  • Bačena bomba na kuću Zdravka Čolića
    12h 59m
    2
  • Sjednica Predsjedništva Boračke organizacije sutra u Istočnom Sarajevu
    15h 34m
    0
  • U Rusiji napravljen preparat protiv raka, koji ne zahtjeva hemioterapiju
    5h 26m
    1