Zahlađenje sutra donosi snijeg

10.12.2022. 17:04
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FbiH sutra se očekuje pretežno oblačno vrijeme, povremeno sa padavinama, a osjetan pad temperature usloviće da kiša pređe u snijeg, prvo na zapadu, a potom i u ostalim krajevima.
Više padavina očekuje se na jugu i zapadu, a u višim krajevima formiraće se snježni pokrivač, ponegdje u Krajini i u nižim, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srpske.

Duvaće vjetar slab do umjeren, uglavnom, sjeverni i sjeverozapadni.

Jutarnja temperatura vazduha od minus dva do četiri, na jugu od šest do 12, a dnevna od nula do pet, na jugu od osam do 14 stepeni Celzijusovih, navode iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Danas je u Republici Srpskoj i FBiH bilo oblačno vrijeme sa kišom.

Temperatura vazduha u 13.00 časova: Bihać pet, Novi Grad i Prijedor šest, Sanski Most sedam, Čemerno osam, Gacko, Kalinovik i Srbac 11, Han Pijesak i Livno 12, Kneževo 13, Mrkonjić Grad, Ribnik, Foča i Široki Brijeg 14, Bijeljina, Bileća, Doboj i Sokolac 15, Zvornik, Šipovo, Mostar, Sarajevo i Tuzla 16, Trebinje 17, Neum i Zenica 18, Rudo i Srebrenica 19, te Višegrad 20 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Grad bogatiji za djevojčicu Grad bogatiji za djevojčicu
Sutra moguća kiša i pljuskovi Sutra moguća kiša i pljuskovi
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Najčitanije
  • Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba
    5h 27m
    6
  • „Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu
    2h 47m
    0
  • Centar za kontinuiranu edukaciju medicinskih sestara otvoren danas u Palama
    21h 50m
  • Sjećanje na poginule saborce Drugog pješadijskog bataljona
    19h 47m
    0
  • Godišnji koncert Srednje muzičke škole održan u Istočnoj Ilidži (FOTO)
    21h 57m
    0