Zaposleni u paljanskoj „Pošti srpske“ pronevjerio novac

25.08.2022. 11:20
0
IZVOR: katera.news

Policijskoj stanici Pale prijavljeno je juče, 24.8., da je službenik zaposlen u preduzeću „Pošte Srpske“ – JPM Pale izvršio pronevjeru.

Iz PU Istočno Sarajevo saopštili su da se radi o novčanim sredstvima u iznosu od 7.829,30 KM.

U toku je dokumentovanje krivičnog djela „Pronevjera“, a o svemu je obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Palama održan protest zbog incidenta u diskoteci „Enigma“, građani traže odgovore U Palama održan protest zbog incidenta u diskoteci „Enigma“, građani traže odgovore
Koncert maestra Dušana Sekulića i benda u Palama 29. jula Koncert maestra Dušana Sekulića i benda u Palama 29. jula
Tanja Kenjić sa Pala ponovo predstavlja Srpsku na Svjetskom omladinskom festivalu u Rusiji Tanja Kenjić sa Pala ponovo predstavlja Srpsku na Svjetskom omladinskom festivalu u Rusiji
Najčitanije
  • Pale: Večeras protest povodom incidenta u diskoteci „Enigma“
    15h 37m
    29
  • Pale: Prekršajni nalozi zbog tuče nakon saobraćajne nezgode
    13h 24m
    7
  • Licima uručeni prekršajni nalozi zbog pokazivanja polnog organa na javnom mjestu
    13h 29m
    5
  • Sjećanje na smrt šestogodišnje Biljane Nikolić - rana koja ne zarasta
    15h 47m
    4
  • Puštena u saobraćaj jedna traka u mjestu Han Stjenice
    11h 26m
    0