Završen uviđaj nakon ubistva, naložena obdukcija

05.05.2025. 17:04
0
IZVOR: srna.rs

U banjalučkom naselju Lauš završen je uviđaj nakon ubistva lica čiji su inicijali S.Č. /37/, a dežurni tužilac je naložio obdukciju tijela ubijenog i izuzimanje tragova sa lica mjesta u Karađorđevoj ulici.

Obdukcija će biti obavljena u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske, saopšteno je iz Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

U saopštenju se navodi da postoje osnovi sumnje da je četrdesetsedmogodišnji Đ.J. iz Banjaluke iz puške ubio lice čiji su inicijali S.Č.

Ubistvo se dogodilo u 12.15 časova na parkingu tržnog centra sportske opreme.

Nakon počinjenog krivičnog djela, osumnjičeni Đ.J. se predao policijskim službenicima, kada je lišen slobode i nalazi se na kriminalističkoj obradi, te će potom biti sproveden u Okružno javno tužilaštvo na dalje postupanje.

- Biće preduzete i sve potrebne istražne radnje i mjere, kao i vještačenja s ciljem rasvjetljavanja okolnosti počinjenog krivičnog djela - navodi se u saopštenju.

Srna nezvanično saznaje da je ubijen Savo Čolić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Da se ne zaboravi: Stradanje srpskog svata na Baščaršiji - Dan kada je sve počelo Da se ne zaboravi: Stradanje srpskog svata na Baščaršiji - Dan kada je sve počelo
Da se ne zaboravi: Stradanje srpskog svata na Baščaršiji - Dan kada je sve počelo Da se ne zaboravi: Stradanje srpskog svata na Baščaršiji - Dan kada je sve počelo
Ubistvo Gardovića bila poruka Srbima šta ih čeka u „nezavisnoj i suverenoj“ Ubistvo Gardovića bila poruka Srbima šta ih čeka u „nezavisnoj i suverenoj“
Najčitanije
  • Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (I dio)
    4h 7m
    6
  • Sjećanje na neponovljivog Moma Kapora
    12h 43m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Prekršajni nalog zbog prijetnji
    10h 4m
    2
  • Posni đuveč sa gljivama
    11h 25m
    0
  • Kod lica iz Rogatice pronađeno više komada oružja čije je posjedovanje zabranjeno
    10h 18m
    0