Zbog pljačke kladionice u Istočnoj Ilidži uhapšena četiri lica

03.10.2019. 14:45
0
IZVOR: SRNA

Četiri lica sa područja Kantona Sarajevo uhapšena su zbog sumnje da su maskirana i prijeteći nožem radnici ukrala novac iz sportske kladionice u Istočnoj Ilidži, a potom automobilom "škoda" pobjegla u pravcu sarajevskog Kantona.
Zbog razbojništva počinjenog 19. avgusta oko 19.15 časova uhapšena su lica čiji su inicijali V.A, A.R, B.H. i A.K. koja su kriminalistički obrađena u prostorijama Policijske stanice Istočna Ilidža. 

Nakon dokumentovanja predmeta nadležnom tužilaštvu će protiv A.R, A.K. i B.H. biti dostavljen izvještaj o počinjenom razbojništvu, a protiv V.A. za pomaganje u razbojništvu, saopšteno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo. 

Lica su uhapšena uz saglasnost tužioca Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo, u saradnji sa MUP-om Kantona Sarajevo i Policijskom upravom Novi Grad.

Komentari 0
Povezane vijesti
Za završetak Sabornog hrama u Istočnom Novom Sarajevu biće odobreno tri miliona KM Za završetak Sabornog hrama u Istočnom Novom Sarajevu biće odobreno tri miliona KM
„Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu „Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu
Drvo kao simbol trajnog prijateljstva učenika iz Zvornika i Istočnog Sarajeva Drvo kao simbol trajnog prijateljstva učenika iz Zvornika i Istočnog Sarajeva
Najčitanije
  • Nije trebalo da ubijemo popa
    15h 38m
    1
  • Lice iz Trnova lice lišeno slobode zbog prijetnji po život
    20h 33m
    0
  • Preduzeće iz Rogatice oštećeno za više od 14.000 KM
    20h 32m
    0
  • „Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu
    20h 45m
    1
  • Zbog pucnjave na Vracama uhapšen muškarac
    13h 22m
    0