Zemlja zatrpala rudara, u toku akcija spasavanja

03.05.2024. 15:09
0
IZVOR: srna.rs

U Rudniku lignita Mramor nadomak Tuzle jutros je došlo do obrušavanja zemlje koja je zatrpala jednog rudara, a spasioci pokušavaju da ga izvuku.

Predsjednik Sindikta Rudnika uglja Kreka Zuhdija Tokić rekao je da je zemlja zatrpala prvog kopača i da jedinice za spasavanje trenutno pokušavaju doći do njega, prenose federalni mediji.

Nesreća se dogodila jutros u jami na otkopu, a zatrpan je predesetjednogodišnji rudar, saznaje "Kliks".

Članovi sindikata ranije su više puta ukazivali da su uslovi rada u Rudniku lignita Mramor prilično loši.

Komentari 0
Povezane vijesti
Aktivan novi radar - prepoznaje čak i ukradena auta Aktivan novi radar - prepoznaje čak i ukradena auta
Na groblju u Zenici porušeno 60 krstova i spomenika Na groblju u Zenici porušeno 60 krstova i spomenika
Djevojčica teško povrijeđena usljed strujnog udara na željezničkoj stanici Djevojčica teško povrijeđena usljed strujnog udara na željezničkoj stanici
Najčitanije
  • Na današnji dan poginuo srpski junak Boško Perić Peša
    23h 10m
    4
  • Povrijeđena žena pješak u Istočnom Novom Sarajevu
    11h 39m
    0
  • Paljanin Aleksandar Brezo nas treba – budimo humani!
    16h 41m
    0
  • Novi cjenovnik MUP-a Srpske: Koliko košta alkotestiranje, a koliko zapisnik nakon udesa?
    12h 31m
    1
  • Zemljoradnik u miru, bombaš u ratu
    23h 12m
    0