Земља затрпала рудара, у току акција спасавања

03.05.2024. 15:09
0
ИЗВОР: srna.rs

У Руднику лигнита Мрамор надомак Тузле јутрос је дошло до обрушавања земље која је затрпала једног рудара, а спасиоци покушавају да га извуку.

Предсједник Синдикта Рудника угља Крека Зухдија Токић рекао је да је земља затрпала првог копача и да јединице за спасавање тренутно покушавају доћи до њега, преносе федерални медији.

Несрећа се догодила јутрос у јами на откопу, а затрпан је предесетједногодишњи рудар, сазнаје "Кликс".

Чланови синдиката раније су више пута указивали да су услови рада у Руднику лигнита Мрамор прилично лоши.

Коментари 0
Повезане вијести
Полупани споменици на гробљу у Зеници чекају правду и новац Полупани споменици на гробљу у Зеници чекају правду и новац
Највећа рудничка несрећа: Цијела смјена остала је под земљом Највећа рудничка несрећа: Цијела смјена остала је под земљом
Активан нови радар - препознаје чак и украдена аута Активан нови радар - препознаје чак и украдена аута
Најчитаније
  • Спектакл у режији магистрице Маријане Шеховац
    11h 58m
    3
  • Загађење ваздуха узрок учесталије хоспитализације у Источном Сарајеву
    14h 18m
    6
  • Необична кромпир салата
    3h 19m
    0
  • Изгорио спрат куће, пожар изазвале новогодишње лампице
    1h 59m
    0
  • Фонд ПИО: Будући пензионери да се што прије јаве пословницама
    5h 7m
    0