Zvezda slavila poslije mjesec dana u Evroligi

18.12.2020. 21:16
0
IZVOR: nezavisne

Košarkaši Crvene zvezde savladali su u Beogradu Valensiju rezultatom 76:73 u 15. kolu Evrolige.

Izabranici Saše Obradovića su ostvarili prvu pobjedu u elitnom takmičenju poslije mesec dana. Oni su posljednji put slavili u Milanu 18. novembra i od tada zaređali pet uzastopnih poraza.

Najzaslužniji za trijumf bio je Džordan Lojd sa 20 poena i šest asistencija. Crveno-bijeli sada imaju skor od pet trijumfa i 10 poraza, dok je učinak Valensije 9-6.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
„Partizan“ u polufinalu ABA lige „Partizan“ u polufinalu ABA lige
Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje
Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    1h 17m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    7h 7m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    23h 24m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    8h 7m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    7h 41m
    6