Zvornik: Još šest novozaraženih

21.06.2020. 12:28
0
IZVOR: SRNA

Još šest osoba zaraženo je virusom korona na području Zvornika, podaci su Gradskog štaba za vanredne situacije.

Ukupan broj inficiranih virusom korona u Zvorniku je porastao na 44.

Nakon ljekarskog pregleda, pozitivni na virus korona sa lakšom kliničkom slikom biće prevezeni u karantin u Dom učenika u Bijeljini.

U Kovid odjeljenju zvorničke bolnice smješteno je šest pacijenata, od kojih je pet pozitivno na virus, a za jednog se čekaju rezultati.

Svi pacijenti su dobrog zdravstvenog stanja, osim jednog koji je febrilan, ali zadovoljavajućeg kliničkog statusa.

Higijensko epidemiološka služba Doma zdravlja testirala je 745 lica, a za još 52 lica se čeka rezultat.

U kućnoj izolaciji nalazi se 355 osoba, dok je za 18 lica mjera izolacije istekla.

Gradski štab za vanredne situacije apeluje da se poštuju mjere kućne izolacije, drži distanca i nosi zaštitna oprema.

Komentari 0
Povezane vijesti
Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
Okončana potraga, pronađeno tijelo Okončana potraga, pronađeno tijelo
U potragu za dječakom koji je nestao u Drini angažovan i dron U potragu za dječakom koji je nestao u Drini angažovan i dron
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    18h 15m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    19h 32m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    19h 53m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    17h 37m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    11h 6m
    2