Зворник: Још шест новозаражених

21.06.2020. 12:28
0
ИЗВОР: СРНА

Још шест особа заражено је вирусом корона на подручју Зворника, подаци су Градског штаба за ванредне ситуације.

Укупан број инфицираних вирусом корона у Зворнику је порастао на 44.

Након љекарског прегледа, позитивни на вирус корона са лакшом клиничком сликом биће превезени у карантин у Дом ученика у Бијељини.

У Ковид одјељењу зворничке болнице смјештено је шест пацијената, од којих је пет позитивно на вирус, а за једног се чекају резултати.

Сви пацијенти су доброг здравственог стања, осим једног који је фебрилан, али задовољавајућег клиничког статуса.

Хигијенско епидемиолошка служба Дома здравља тестирала је 745 лица, а за још 52 лица се чека резултат.

У кућној изолацији налази се 355 особа, док је за 18 лица мјера изолације истекла.

Градски штаб за ванредне ситуације апелује да се поштују мјере кућне изолације, држи дистанца и носи заштитна опрема.

Коментари 0
Повезане вијести
Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
Окончана потрага, пронађено тијело Окончана потрага, пронађено тијело
У потрагу за дјечаком који је нестао у Дрини ангажован и дрон У потрагу за дјечаком који је нестао у Дрини ангажован и дрон
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    16h 31m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    17h 48m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    18h 9m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    15h 53m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    19h 20m
    0