Манчестер сити и Ливерпул ремизирали на Енфилду

10.03.2024. 19:02
0
ИЗВОР: Танјуг

Фудбалери Ливерпула и Манчестер ситија ремизирали су данас на Енфилду резултатом 1:1 (0:1) у утакмици 28. кола Премијер лиге.

Водећи гол за госте данас је постигао Џон Стоунс у 23. минуту, док је изједначење свом тиму донио Алексис Мекалистер у 50. минуту са бијеле тачке.

Након ове утакмице Ливерпул је и даље на другом мјесту на табели са 64 бода, док је клуб из Мачестера на трећем мјесту са само једним бодом мање.

У осталим утакмицама Премијер лиге данас је Тотенхем побиједио Астон Вилу резултатом 4:0, Брајтон је славио минималним резултатом против Нотингем Фореста, док су фудбалери Барнлија и Вест Хема ремизирали 2:2 у Лондону.