Матичној библиотеци у Источном Сарајеву поклоњено 130 књига на руском језику

21.06.2022. 14:58
0
ИЗВОР: srna.rs

Матична библиотека Источно Сарајево је добила је 130 књига на руском језику које су поклон руских грађана прикупљен на позив амбасадора БиХ у Москви Жељка Самарџије.

Осим књига савремене руске књижевности, поклоњена су дјела савремене свјетске књижевности преведене на руски језик, те књиге за дјецу на руском језику, саопштено је из Матичне библиотеке Источно Сарајево.

- Књиге ће знатно унаприједити рад Одјељења стране књиге и ускоро ће бити обрађене у електронском каталогу и стављене на располагање нашим корисницима - поручују из Матичне библиотеке.

Коментари 0
Повезане вијести
Почео пети по реду Сајам књига у Источном Новом Сарајеву (ФОТО) Почео пети по реду Сајам књига у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
Oдржано јединствено поетско-музичко вече "Жива реч – Перо и Милош Зубац" Oдржано јединствено поетско-музичко вече "Жива реч – Перо и Милош Зубац"
Матична библиотека слави 29 година Матична библиотека слави 29 година
Најчитаније
  • Смртно страдало лице у Сокоцу
    7h 50m
    0
  • Заборављени коријени: Манастир Ступље - Челинац (ВИДЕО)
    4h 2m
    0
  • Диана Будисављевић - Српски анђео
    14h 30m
    0
  • Запосленица Дирекције за координацију полицијских тијела БиХ вријеђала на националној основи
    1h 41m
    11
  • Двогодишња дјевојчица пала са терасе
    12h 27m
    0