Милош нас треба - потребно још 20.000 евра за наставак лијечења

05.04.2024. 21:28
0
ИЗВОР: katera.news

Нашем суграђанину Милошу Божовићу поново је потребна наша помоћ, а само заједно можемо све!

Милош се већ шест мјесеци налази на лијечењу у Москви, а како је навео Ранко Скакавац, један од организатора хуманитарних акција за Милоша, напредак у лијечењу Милоша је евидентан.

- Породица је задовољна и Милош би крајем априла требало да се врати кући - навео је Скакавац на свом Фејсбук налогу.

Он се још једном захвалио свим људима који су на било који начин помогли у прикупљању средстава за Милоша. Ипак, како додаје, да би родитељи измирили све трошкове лијечења у Москви за ових шест мјесеци, породици недостаје око 20.000 евра.

- Поштовани пријатељи, молимо вас да подржите  овај наш вапај, да прикупимо средства и да крајем априла дочекамо нашег Милоша - апеловао је Скакавац.

Милош Божовић био је голман јуниорске екипе Фудбалског клуба "Славија" из Источног Сарајева. На утакмици 2014. године доживио је тешку повреду главе и пао у кому.

Након скоро осам година лежања у стању будне коме Милош Божовић је у јулу 2022. године добио могућност лијечења матичним ћелијама на једној руској клиници у Москви.

Породици Божовић можете помоћи:

уплатом новца на жиро рачун број: 5620128150302396 НЛБ банка Источно Сарајево.

Уплатом из иностранства ИБАН: БА 395620128150302590 Александар (Срето) Божовић, Академика Петра Мандић 48, 71123.

Коментари 0
Повезане вијести
Отац и син из Лакташа освајају Килиманџаро за Сергеја Отац и син из Лакташа освајају Килиманџаро за Сергеја
Трново: Подијељени пакети социјално угроженом становништву Трново: Подијељени пакети социјално угроженом становништву
Јована је прва Српкиња која ће примити руску вакцину против рака Јована је прва Српкиња која ће примити руску вакцину против рака
Најчитаније
  • Стријелац кажњава грешку (Дванаест жигосаних, прича трећа)
    5h 13m
    7
  • Како је настала најпознатија фотографија на свијету
    5h 6m
    51
  • Ученице Гимназије „Калиновик“ освојиле прва два мјеста на Регионалном такмичењу из руског језика
    10h 59m
    0
  • Годишњица проглашења Милана Oбреновића за краља
    13h 25m
    52
  • Олимпијски центар „Јахорина“ дијели добит: Рогатици 72.000 КМ за опремање учионица
    7h 38m
    2