Митрополит Хризостом сутра служи у манастиру Озерковићи

15.01.2022. 14:19
0
ИЗВОР: Катера

Његово високопреосвештенство митрополит дабробосански Хризостом сутра ће служити Свету архијерејску литургију у манастиру Свете Тројице у Озерковићима, општина Соколац.

Из овог манастира су најавили да ће Света архијерејска литургија почети у 9.00 часова, а дочек митрополита планиран је 15 минута раније.

Братство манастира је позвало вјернике да присуствују литургији и овом духовном сабрању.

Коментари 0
Повезане вијести
Митрополити Јоаникије и Хризостом служили у манастиру у Тилави Митрополити Јоаникије и Хризостом служили у манастиру у Тилави
Митрополит Хризостом у сриједу служи у храму у Тилави Митрополит Хризостом у сриједу служи у храму у Тилави
Митрополит Хризостом: Храм Светих апостола Петра и Павла на понос свих Срба из Какња (ВИДЕО) Митрополит Хризостом: Храм Светих апостола Петра и Павла на понос свих Срба из Какња (ВИДЕО)
Најчитаније
  • Како је споменик краљу Петру у Сарајеву замијењен орлом
    12h 41m
    1
  • На данашњи дан 1931. године: По Стаљиновом налогу срушен Храм Христа Спаситеља у Москви
    12h 40m
    0
  • Погледајте најстарију српску цркву у Србији, у њој се крстио Стефан Немања
    12h 37m
    0
  • Зоран Трапара изабран за потпредсједника Скупштине општине Источна Илиџа
    9h 12m
    10
  • Саопштење Удружења гардиста Прве гардијске моторизоване бригаде Главног штаба Војске Републике Српске
    5h 17m
    0