Млађи полетарци „Спарте“ најбољи у Сарајеву

08.05.2023. 09:56
0
ИЗВОР: katera.news

У Сарајеву је јуче одржан Међународни турнир "КУП ГРАДА САРАЈЕВА 2023", који је организовао Џудо клуба "Браћа Лукач", а на коме је наступило око 400 такмичара из Србије, Црне Горе, Хрватске као и из домаћих клубова.

Џудисти „Спарте" су освојили укупно 15 медаља, од тога шест златних, пет сребрних и четири бронзане.

Златне медаље су освојили Катарина Кошарац, Николина Панџић, Јаков Глоговац, Јован Кезуновић, Марко Лучић и Михајло Панџић.

Сребро су освојили Новак Јањић, Лука Ковач, Никша Шкрба, Владимир Ивановић, Немања Елез.

Бронзе су освојили Анђела Поповић, Петар Милошевић, Лазар Лучић и Ђорђе Лучић.

У конкуренцији млађих полетараца џудисти „Спарте“ су проглашени најбољом екипом.

Екипу су водили тренери Горан и Милош Мијановић.

Коментари 0
Повезане вијести
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“ Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“
Дјечаци „Спарте“ у узрастима У10 и У12 најбољи у Бањалуци Дјечаци „Спарте“ у узрастима У10 и У12 најбољи у Бањалуци
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    22h 16m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    17h 8m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    20h 0m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    9h 46m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    20h 52m
    1