Mlađi poletarci „Sparte“ najbolji u Sarajevu

08.05.2023. 09:56
0

U Sarajevu je juče održan Međunarodni turnir "KUP GRADA SARAJEVA 2023", koji je organizovao Džudo kluba "Braća Lukač", a na kome je nastupilo oko 400 takmičara iz Srbije, Crne Gore, Hrvatske kao i iz domaćih klubova.

Džudisti „Sparte" su osvojili ukupno 15 medalja, od toga šest zlatnih, pet srebrnih i četiri bronzane.

Zlatne medalje su osvojili Katarina Košarac, Nikolina Pandžić, Jakov Glogovac, Jovan Kezunović, Marko Lučić i Mihajlo Pandžić.

Srebro su osvojili Novak Janjić, Luka Kovač, Nikša Škrba, Vladimir Ivanović, Nemanja Elez.

Bronze su osvojili Anđela Popović, Petar Milošević, Lazar Lučić i Đorđe Lučić.

U konkurenciji mlađih poletaraca džudisti „Sparte“ su proglašeni najboljom ekipom.

Ekipu su vodili treneri Goran i Miloš Mijanović.