Наш град богатији за једног дјечака

30.03.2025. 09:36
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 16 беба, 11 дјевојчица и пет дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Пет беба рођено је у Бањалуци, у Бијељини четири, у Зворнику двије, а у Добоју, Приједору, Градишци, Фочи и Источном Сарајеву по једна беба, речено је Срни у породилиштима.

У Бањалуци су рођени четири дјевојчице и један дјечак, у Бијељини три дјевојчице и један дјечак, у Зворнику двије дјевојчице, у Градишци и Приједору по једна дјевојчица, а у Добоју, Фочи и Источном Сарајеу по један дјечак.

Порода није било у породилиштима у Невесињу и Требињу.

Коментари 0
Повезане вијести
Велика анализа о демографији: Брак у БиХ већ 25 година губи важност, разводи све чешћи Велика анализа о демографији: Брак у БиХ већ 25 година губи важност, разводи све чешћи
Блануша: Нисам разочаран резултатима избора Блануша: Нисам разочаран резултатима избора
Први незванични резултати поновљених избора за предсједника Српске Први незванични резултати поновљених избора за предсједника Српске
Најчитаније
  • Можда нисте знали о Невесињу
    22h 32m
    8
  • Ненад Авлијаш - човјек који је програмирао Олимпијаду у Сарајеву
    22h 23m
    6
  • Сјећање: Бошко Новаковић, један од најмлађих гардиста који је положио живот за Републику Српску
    36m
    10
  • Црква Светог Арханђела у Борачу свједок многих историјских дешавања (ФОТО)
    22h 24m
    2
  • Помозимо Мијовићима из Пала да санирају штету од пожара (ФОТО)
    22h 52m
    3