Николићу двије награде на јавној трибини у Србији

18.10.2020. 17:02
0
ИЗВОР: КАТЕРА

Предсједник Српског православног удружења "Светосавље" из Пала Саша Николић добио је значајне награде и признања од Организације за сарадњу Срба у Србији и дијаспори из Шапца, као и од Удружења "Милош Милојевић" из Црне Баре.

Николић је добио награду "Милош Милојевић" и признање као припаднику јединице жандармерије МУП Републике Српске, те као предсједнику удружења "Светосавље".

Слика

Николић каже да је постигао договор са горе наведеним удружењима и генералима Божидаром Декићем и Стојаном Коњиковцем да се у наредном периоду организује јавна трибина у Палама.

Током овог мјесеца, Николић је испред удружења "Светосавље" потписао меморандум о сарадњи ових удружења, која, према његовим ријечима, раде на очувању традиције српског народа.

Он је нагласио да ће се сарадња ова три удружења одвијати кроз организацију разних манифестација широм отаџбине и дијаспоре.

Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарна група "Вукови" са Пала покренула акцију за Милију Мумовића Хуманитарна група "Вукови" са Пала покренула акцију за Милију Мумовића
Пале: Отворена изложба радова са ликовне колоније "Власина" Пале: Отворена изложба радова са ликовне колоније "Власина"
У Палама одигран музичко-сценски наступ о Светом краљу Милутину У Палама одигран музичко-сценски наступ о Светом краљу Милутину
Најчитаније
  • Сјећање на пуковника Зорана Боровину, команданта Илиџанске бригаде ВРС
    7h 39m
    7
  • Божовић: Преварили су становнике Републике Српске, сад имамо три Додика
    21h 44m
    8
  • Посни пужићи са ајваром
    9h 32m
    0
  • Синиша Берјан почасни професор престижног кинеског Ђангсу универзитета
    4h 49m
    0
  • Сљедеће године поскупљује струја у Српској
    7h 48m
    4