Нове провокације пред меч рукометаша БиХ

13.03.2023. 09:51
0
ИЗВОР: sportdc.net

Рукометна репрезентација БиХ тријумфовала је синоћ над тзв. Косовом резултатом 25:18 у мечу четвртог кола квалификација за ЕУРО 2024.

"Змајеви" су тако овјерили освајање бар трећег мјеста у групи и остали у конкуренцији за одлазак на првенство Европе, али да меч не протекне без скандала, побринули су се најватренији навијачи бх. тима, БХ Фанатикоси.

Најватреније присталице "змајева" су на трибинама дворане Мејдан у Тузли истакли транспарент на којем је писало "ДОБРО ДОШЛИ ИГРАЧИ НЕЗАВИСНОГ КОСОВА", направивши тако својеврсни скандал.

Наиме, познато је да се БиХ не налази међу државама које су признале тзв. независност Косова, тако да су фактички БХ Фанатикоси на вечерашњем мечу ишли против одлука државе за коју навијају.

Коментари 0
Повезане вијести
У БиХ људска права постоје само на папиру и ништа више У БиХ људска права постоје само на папиру и ништа више
Лидл завршио мегацентар у БиХ: Почиње одбројавање до отварања продавница Лидл завршио мегацентар у БиХ: Почиње одбројавање до отварања продавница
И мртви "гласају" у БиХ: "Нашла сам име покојног супруга на бирачком списку" И мртви "гласају" у БиХ: "Нашла сам име покојног супруга на бирачком списку"
Најчитаније
  • Јелена Анжујска – прва српска краљица са ореолом светице
    12h 40m
    1
  • Посни колач са вишњама и маком
    22h 19m
    1
  • Елек и Зупчева најавили ТВ дуел
    19h 24m
    6
  • Живот и смрт свештеника Стевана Трифковића, чувеног попа Стијепа: Симбол отпора сарајевских Срба
    22h 45m
    3
  • Нова расвјета обасјала Обућина Баре (ФОТО)
    22h 23m
    1