Новорођенче из Мостара није позитивно на корона вирус

18.03.2020. 17:19
0
ИЗВОР: srpskainfo

Новорођенче за које се сумњало да је заражено корона вирусом у Мостару ипак није заражено.

Наиме, налази су готови и негативни су.

Ова информација потврђена је на данашњем пресу Кризног штаба Цивилне заштите ФБиХ. Беба је тестирана након што су налази показали да је мајка заражена.

Подсјећања ради, мајка бебе је повезана са човјеком који је јутрос примљен на СКБ Мостар са температуром и респираторним тегобама. Породиља је радила у његовој фирми.

Иначе, када се јавио у болницу мушкарац је негирао да је био у некој од ризичних земаља. Накнадно се испоставило да је био на скијању у Италији, пише „Аваз“.

Коментари 0
Повезане вијести
Стари мост у Мостару проглашен најљепшим на свијету Стари мост у Мостару проглашен најљепшим на свијету
У граду на Неретви и данас се памти посљедњи испраћај Алексе Шантића У граду на Неретви и данас се памти посљедњи испраћај Алексе Шантића
У недјељу помен Алекси Шантићу поводом 102 године од пјесникове смрти У недјељу помен Алекси Шантићу поводом 102 године од пјесникове смрти
Најчитаније
  • Егзодус Срба са Грбавице (ВИДЕО)
    10h 35m
    1
  • Како је настаjaло Источно Сарајево (IV дио)
    19h 4m
    55
  • Милош Обреновић - ратник, политичар, кнез
    19h 4m
    63
  • Фирма „Браћа Марјановић“ запошљава
    16h 54m
    1
  • Два писма српског војника из ропства
    7h 43m
    3