Одличан наступ Шљивића на државном првенству Словеније

19.12.2020. 16:17
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Паљанин Марко Шљивић преселио се након двије трке Европа купа у Италији у Словенију гдје је јутрос наступио на првенству Словеније и одмах освојио треће мјесто.

У слалому воженом на Соришкој планини Марко Шљивић је заузео треће мјесто, са 37 стотинки заостатка за Робертом Потом из Велике Британије. Други је био Даниел Паулус из Чешке.

Од бх. скијаша данас су још наступили Емир Локмић и Дино Терзић, но они нису завршили своје трке.

Коментари 0
Повезане вијести
Марко Шљивић - успјех јачи од препрека Марко Шљивић - успјех јачи од препрека
За паљанске олимпијце по 20.000 КМ За паљанске олимпијце по 20.000 КМ
Универзитет у Источном Сарајеву поносан на Ерића и Шљивића Универзитет у Источном Сарајеву поносан на Ерића и Шљивића
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    19h 53m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    21h 10m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    21h 31m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    19h 15m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    11h 41m
    0