Огњену потребан новац за лијечење у Француској

14.11.2024. 19:14
3
ИЗВОР: srpskainfo.com

Осмогодишњег Огњена Дрљачу из Бањалуке који се већ пет година бори са тешким обликом епилепсије у наредном периоду очекује нови одлазак на Клинику за неурологију у Лиону у Француској.

Породица храброг дјечака се не предаје и вјерује да ће нови одлазак у реномирану клинику олакшати живот њиховом сину који је оболио са три године.

Отац Борислав Дрљача истиче да је Фонд солидарности Републике Српске покрио трошкове лијечења Огњена, али су му неопходна додатна средства, јер један родитељ мора бити у пратњи.

За помоћ је отворен хуманитарни број 17115 који важи за све оператере у БиХ.

– Желим овом приликом да се захвалим Фонду солидарности Српске, али и да апелујем на добре људе који су у могућности да нам помогну како бих био у пратњи свог сина за вријеме његовог боравка у Француској - рекао је Дрљача.

Он је подсјетио да ће Огњену ово бити други одлазак на реномиру Клинику у Лиону, гдје су током раније посјете утврђени узроци Огњенове болести, а сада би требала услиједити терапија.

Бањалучани, али и други људи добре воље су и раније помагали у лијечењу овог храброг дјечака кроз многобројне хуманитарне акције и породица им је неизмјерно захвална.

За оне који желе помоћи породици Дрљача и у лијечењу њиховог сина отворени су жиро рачуни у БиХ:

Атос банка: 5676035000229111

Адико банка: 5520151631549416

Отворен је и девизни рачун на име Борислава Дрљаче у прилогу.

Слика

Фото: srpskainfo/Уступљена фотографија 

Такође уплате су могуће и путем Western Union-а Борислав Дрљача +38766146987.

 

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    red dog casino 13.10.2025. 03:40

    More peace pieces like this would create the web better.
  • Generic placeholder image
    dosage of flagyl for diverticulitis 11.06.2025. 00:15

    The depth in this tune is exceptional.
  • Generic placeholder image
    where can i get cheap cialis 09.06.2025. 06:00

    The sagacity in this piece is exceptional.
Повезане вијести
У јулу 77 позива са корисним информацијама У јулу 77 позива са корисним информацијама
Поништено 5.375 возачких дозвола због четири казнена бода Поништено 5.375 возачких дозвола због четири казнена бода
Наранџасто упозорење због високе температуре, почетак августа изнад 40 степени Наранџасто упозорење због високе температуре, почетак августа изнад 40 степени
Најчитаније
  • Наталија Јокић, дјевојчица која у наручју мајке бјежи од "Олује" (ФОТО)
    2h 37m
    1
  • Шеховац: Полиција на терену ради на проналаску починилаца криминалних дјела
    21h 35m
    21
  • Сјећање на учитељицу Стану Арнаут, мученицу пребиловачку
    2h 38m
    3
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    18h 25m
    0
  • Бабаљ: Источно Сарајево не смије постати сигурна кућа за организовани криминал
    22h 40m
    4