Отворен пут у селу Бањска

27.09.2023. 14:42
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Послије четири дана припадници Специјалних јединица тзв. косовске полиције дозволили су улазак у село Бањска, јавља репортер Танјуга, а ослобођена су и четири ухапшена Србина.

 

Полицајци су рекли да у село може да се уђе, али да се не скреће са пута, док се на самом улазу у село налази још једна патрола тзв. косовских специјалаца.

До данас, у Бањску су могли да уђу само мјештани уз контролу тзв. косовске полиције.

Тужилаштво ослободило четворицу Срба због недостатка доказа

Специјално тужилаштво у Приштини саопштило је данас да је ослободило четворицу осумњичених за пуцњаву у Бањској у Звечану, због недостатка доказа да су умјешани у случај.

Како је саопштено из Тужилаштва, осумњичени су ослобођени у уторак, преноси Коха.

- Обавештавамо вас да су четири особе које су ухапшене током акције Косовске полиције, у селу Бањска у општини Звечан, јуче пуштени на слободу од стране Специјалног тужилаштва Републике Косово у недостатку доказа косовске полиције - саопштило је Тужилаштво.

Такозвана косовска полиција ухапсила је осам особа које сумњичи да су повезане са оружаним сукобом у недјељу у селу Бањска.

Коментари 0
Повезане вијести
Српских села око Кладња нема, сада сметају и гробља Српских села око Кладња нема, сада сметају и гробља
Протјеран још један српски полицајац са Косова и Метохије Протјеран још један српски полицајац са Косова и Метохије
Српској породици у Грачаници пријете због спомен-плоче страдалој ћерки Српској породици у Грачаници пријете због спомен-плоче страдалој ћерки
Најчитаније
  • ВиК Источно Сарајево: Апел за потрошаче
    7h 41m
    2
  • Рогатичанин Небојша Ерић од дрвета ствара што очима види
    6h 23m
    0
  • Угашена четири пожара, изгорио помоћни објекат у Балтићима у Сокоцу
    9h 17m
    0
  • Калиновачка олимпијада "Гвозно-Моба-Озон 2025"
    8h 17m
    0
  • Свеепархијски сабор у спомен на свештеномученике дабробосанске 19. јула у Биљешеву код Какња
    10h 31m
    0