Пензионисани полицајац убио сина и супругу па извршио самоубиство

27.01.2024. 11:41
0
ИЗВОР: srna.rs

Пензионисани полицајац чији су иницијали М.Д. /51/ убио је протекле ноћи у Подгорици дванаестогодишњег сина и супругу В.Д. /49/, а потом извршио самоубиство.

Из Управе полиције Црне Горе саопштено је да се трагедија догодила сат након поноћи у Требињској улици.

- Према подацима којима за сада Управа полиције располаже, сумња се да је мотив извршења тог дјела акумулирано стање узроковано здравственим стањем члана породице дјечака који је лишен живота - наводи се у саопштењу.

Педесетједногодишњи М.Д. је био пензионисани службеник Управе полиције, док је В.Д. била просвјетни радник.

Тужилац је извршио увиђај, заједно са вјештаком и полицијом.

Из полиције су додали да је, према за сада расположивим информацијама, пиштољ из којег је пуцано био у приватном посједу.

- На лицу мјеста пронађена су још два комада ватреног оружја, за која ће припадници полиције утврдити да ли су била у легалном посједу - истиче се у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Убиство и самоубиство у Бијељини Убиство и самоубиство у Бијељини
Да се не заборави: Страдање српског свата на Башчаршији - Дан када је све почело Да се не заборави: Страдање српског свата на Башчаршији - Дан када је све почело
Да се не заборави: Страдање српског свата на Башчаршији - Дан када је све почело Да се не заборави: Страдање српског свата на Башчаршији - Дан када је све почело
Најчитаније
  • Прича о Споменку Гостићу и бесмислу рата: “Док рат траје, ја одавде нећу“
    14h 28m
    0
  • Поште Српске пустиле у рад пакетoмат у Источном Сарајеву – пошиљке доступне 24 часа дневно
    12h 21m
    0
  • Посне кнедле од кромпира
    2h 52m
    58
  • Неће доћи до поскупљења регистрације возила у Српској
    11h 48m
    2
  • Преминуо легендарни Чак Норис
    5h 48m
    1