Погинуо пјешак у центру Сарајева, сумња се да је возач намјерно починио убиство

27.03.2021. 14:42
0
ИЗВОР: Klix.ba

У саобраћајној несрећи која се десила данас код “Sarajevo City Centra (SCC)“ смртно је страдала једна особа након што је ударена аутомобилом.

Једна особа је одмах ухапшена по доласку полиције на мјесто догађаја, а информацију да се ради о нападу и могућем убиству потврдио је и портпарол МУП-а Кантона Сарајево - Мирза Хаџиабдић.

-  Полиција је запримила дојаву да је једна особа задобила повреде од којих је касније преминула у болници, а прве информације говоре да се ради о убиству тј. постојању намјере да се усмрти друга особа - казао је портпарол.

Хаџиабдић је истакао да је обавијештен дежурни тужилац те да је изашао на мјесто догађаја и руководи увиђајним радњама.

Како незванично сазнајe "klix.ba" возач аутомобила је признао да је имао намјеру извршити убиство и предао се органима полиције.

Више информација ће бити познато након што се обави увиђај.

Коментари 0
Повезане вијести
Мушкарац рањен у пуцњави у Сарајеву Мушкарац рањен у пуцњави у Сарајеву
Ево колико је коштала мала порција ћевапа 2002. године (ФОТО) Ево колико је коштала мала порција ћевапа 2002. године (ФОТО)
Записи Владислава Скарића откривају кључну улогу Срба у историји Сарајева Записи Владислава Скарића откривају кључну улогу Срба у историји Сарајева
Најчитаније
  • Николина Шљивић именована за замјеника директора РУГИП-а
    16h 34m
    60
  • Прича о мртвој драгој – Ленка Дунђерски и Лаза Костић
    12h 43m
    0
  • Генијалан трик да вам се врата на ауту никада не заледе (ВИДЕО)
    10h 33m
    2
  • Цртице из живота Симеона Зорића, генерала и хазардера, љубавника руске царице Катарине Друге
    11h 38m
    3
  • ЈКП „Комил“ – хуманост на дјелу (ФОТО)
    20h 30m
    2